Με τους συναδελφους γιορτασαμε σημερα καπως καθυστερημενα τα Χριστουγεννα. Πρωτα παιξαμε 2 ωρες bowling και μετα πηγαμε στο Mongo’s για φαγητο. Ενα εστιατοριο μογγολικης κουζινας. Νοστιμα, μμμμμ….
![](http://photos1.blogger.com/blogger/1448/1421/320/preis.jpg)
Eπιστρεφοντας απο την δουλεια
Δυο ωρες αργοτερα επαιζα bowling με τους συναδελφους στο Cosmo Bowling Center.
Η σουπα
Aρχισαμε με μια κολοκυθοσουπα, συνεχισαμε με αλλα νοστιμα οπως κρεας στρουφοκαμηλου, αντιλοπης ή καγκουρου και κλεισαμε με παγωτο βανιλια τιγανισμενο σε ενα τραγανο φιλο WAN-TAN.
Καληνυχτα :-)
ΥΓ. Oι φωτογραφιες ειναι απο το κινητο. Οπως φαινεται θα πρεπει να ασχοληθω λιγο με το PhotoShop για να μαθω να διορθωνω τα χρωματα.